תגיות

,

דיאטה מטבולית דיאטה להעלאת חילוף החומרים בגוף בשלב הראשון כדי להיפטר מהרגלים רעים!. לעיתים קרובות הרגלנו את גופנו, שאנו לא מסוגלים לעבור את היום ללא אכילת ג׳אנק פוד או מזון מתועש אחר. לכן בשיטת הדיאטה של Diet2All ישנה חשיבות להיבט הפיזי בכלל ולהיבט המנטאלי בפרט!.

דיאטה של "חופשה מהסמים ממכרים", הסמים הממכרים הם סוכר לבן, מזון מתועש, אלכוהול וקפאין בכמויות מופרזות, ברגע שתעשו את הנ"ל, תוכלו לזכות לשינה טובה יותר ומאיכות חיים טובה יותר.

לעיתים קרובות אני מורה למטופליי לעשות את תהליך הניקוי מרעלים בדיאטה, לכן ישנו הצורך להפחית את כניסת הרעלים לגוף, בדרך המזון, כגון: חומרים משמרים וצבעי מאכל, חומרי ריסוס, ומצד שני, לעודד את הגוף להתנקות ולהפריש אתה טוקסינים – רעלים החוצה בדרך הזעה – מהעור, הפרשות הגוף כצואה ושתן.

לעיתים קרובות כבר בתהליך ניקוי מטופלי יורד כשניים עד חמישה קילוגרם בפגישה אחת. בנוסף שרואים את הירידה במשקל ובאחוזי השומן, חשים גם בעלייה ברמות האנרגיה בגוף, שינוי לטובה במצב הרוח וכו'…

חשוב לומר כי ישנם אנשים, אשר סובלים מרגישות יתר לחלבון הגלוטן, בדומה למחלת הצליאק, אך הסימפטומים קלים יותר. כמו גם, ישנם כאלה אנשים שיש להם "חולשה" או רגישות יתר למוצרי חלב וביצים, על כן ישנו צורך להסיר בתפריט דיאטה שלהם את מוצרים הנ"ל.

מרבית המטופלים שלנו בנוסף לירידה במשקל ובאחוזי השומן, חשים רווחה בריאותית, כשסימפטומים מסוימים שהיו חלק מחייהם, פתאום נעלמים, כמו גם העלמות כאבי ראש, נזלות כרוניות, מחלות דלקתיות, למיניהם, הפרעות במערכת העיכול, כגון: גזים, בטן נפוחה, כאבי בטן וכו'…

דיאטה הרזיה בשיטת Diet2All של ד"ר עזרא