תגיות

להלן מטופלים לאחר הרזיה מהירה, לפי שיטתו של ד"ר עזרא שפיתח את שיטת הדיאטה לבריאות אופטימאלית – Diet2All.

האומנם ישנם תמונות רבות של לפני ואחרי הרזיה מהירה אך אנו נתמקד כאן בראיות מוצקות יותר, כלומר ראיון בוידיו קליפ אשר מטופלים רבים לאחר דיאטה להרזיה מהירה.

הרזיה מהירה Quick Weight Loss

שתיית מים והרזיה מהירה

טיפ 1: לשתות בעיקר מים: משקה ספורט או אנרגיה, שייק פירות, או בירה קלה – כל מנה מכילה כ-100 קלוריות בקירוב. משקאות אלה לא לספק לנו את כל רכיבי התזונה הדרושים לבריאותנו. שתיית נוזלים אחרים עשויים להיות בעלי תכולה גבוה של נתרן וסוכרים, אשר עשויים לגרום לגופנו לצבירת נוזלים מרובה – בצקת, כך נראה נפוחים יותר.

לעומת משראול אחרים למים, אין קלוריות וסוכרים ומעט נתרן יחד עם שאר המינרלים, מה שהופך את המים למשקה לדיאטת הרזיה מהירה למטרה המושלמת.

מזון מזוקק והרזיה מהירה

אסור לאכול מזון מזוקק, כגון: לחם לבן ופסטה שאינה מלאה.
יש לקצץ על למינימום את כל מוצרי הדגנים הלבנים, כגון: אורז לבן, ספגטי, לחמניות, לחמים ועוד, כי הפחמימות המורכבות הנ"ל מתנהגוך בסופו של דבר כפחמימות פשוטות – כסוכרים. מזונות אלה גורמות לנפיחות, בעיקר סביב הבטן. פחמימות פשוטות מתעכלות מהר מאוד בדומה לסוכרים, משאירות אותנו רעבים ויותר סביר להניח שבמצב הנ"ל אנו נזלול יותר.

הרזיה מהירה וספורט

ההמלצה לעשות פעילות אירובית כ- 30 דקות ביום.
כל אימון שיגרום לקצב הלב שלנו לעלות ולשרוף יותר קלוריות.

פעילויות אירוביות, כמו: ספינינג, קיקבוקסינג האירובי, ועוד. במשך כחצי שעה ניצור גרעות של 200 עד 300 קלוריות בזמן החיטוב.

תוכל לשרוף יותר קלוריות בכל הפעלה, אם האימון שלך משלב אימוני מרווח: לסירוגין צרורות קצרות של פעילות אירובית אינטנסיבית עם פעילות איטית יותר.